DEĞİŞİM YOLCULUĞUNDA

Bülent Doğdu

Hayatını değiştirmeye karar verdikten sonra değişim, dönüşüm başlıyor.

Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Sessiz, sakin bir çocukluğunun yanında aslında en büyük eksikliği özgüvendi. İlkokuldan itibaren okulları derece ile bitirmesine rağmen, derslerde kendiliğinden hiçbir zaman söz alma cesareti olmayan bir çocukluk geçirdi. Özgüveni olan insanları gördükçe ilk hedefi özgüven kazanmak oldu. Bunun için birçok seminer ve eğitimlere katıldı, kişisel gelişim kitapları okudu ama en önemlisi bunları hayatında uygulamaya geçmesi oldu. 2010 ve 2011 yıllarında Eskişehir’in En’leri ve Kentin Işıkları ödül törenlerini düzenleyerek, bu etkinliklerde de özgüven adına çok büyük adımlar atmıştır.

Sonraki süreçlerde Tasavvuf ve Kuantum’a olan merakı ve sorgulamalarıyla bu alanlarda birçok eğitim almış ve araştırmalar yapmıştır. Hayatını daha iyi bir konuma getirmek için Bilinçaltı, Bionerji, Yaşam Koçluğu, İlişki Koçluğu, NLP, EFT, Access Bars, Thetahealing, Nefes Terapisi, Mindfulness, Hipnoz, Aile Dizimi vb benzeri eğitimler almıştır.

2013 yılında dünyaya gelen kızı Ahsen’in yaşadığı böbrek rahatsızlığı ve sonrasında geçirdiği Serebral Palsi (Beyin Felci) ile beyin, bilinç, bilinçaltı üzerine çalışmalara başlamıştır. Süreç içerisinde mucize denilebilecek sonuçlar elde etmeye başladıktan sonra, hem kendine, hem kızına hem de topluma daha fazla katkı olabilmek adına çalışmalarını arttırmıştır.

Çalışmalarını 2017 yılında Ruhsal Farkındalık altında topladı ve Ruhsal Farkındalık Akademisi altında 2019 yılından itibaren eğitimler vermeye eğitmenler yetiştirme çalışmalarına başlamıştır.

Aldığı eğitimler ve çalışmalarla birlikte bilinçaltındaki sorunların değişimleri üzerine koçluk, seans ve terapiler gerçekleştirmektedir.

Sosyoloji Lisans ve Psikoloji eğitimleri ile akademik hayatına devam etmektedir.

Bilinçaltı Dönüşüm Kampları, Workshoplar, Seminerler ve Spiritüel Bioenerji Uygulayıcılık Eğitimleri ve Ruhsal Farkındalık Eğitimleri devam etmekte olan eğitimlerdir.