Bireysel Dönüşüm Seansları & Danışmanlık

İstek ve yaşadığınız sorunların çözümüne odaklanan ve de hayat boyu rehberlik edecek bilgiler içeren seanslarımız kişiye özel bir programla online veya yüz yüze gerçekleşmektedir.

Bülent Doğdu’nun bugüne kadar binlerce kişiyle bire bir ve grup çalışmalarından edindiği tecrübeler ve danışanlarından aldığı geri bildirimler ışığında, bilinçaltı, enerji teknikleri, nefes, meditasyon, aile dizimi, soy ağacı şifası, bioenerji, eft, theta, regresyon teknikleri, spiritüel bilgiler ve güncel kişisel danışmanlık programlarını harmanlayarak oluşturduğu sistem ile kişiye uygun şekilde kullanmaktadır.

Bireysel Bilinçaltı Dönüşüm Seanslarında; yaşadığınız ve aileden aktarılan fiziki ve ruhsal rahatsızlıkların, travmaların (ayrılık, taciz, kürtaj, utanç vb), korkuların, bağımlılıkların, kilo problemlerinin,  hayat kalitenizi düşüren olumsuz, kısıtlayıcı negatif inanç kalıplarınız, enerji dengesi (çakra/eril-dişil)  gibi sorunlar üzerine bilinçaltında oluşmuş ve atalardan gelen sorunların tespiti ve çözümü üzerine seanslar gerçekleşmektedir.

Spiritüel Bioenerji Seanslarında; bedenin enerji dengesi sağlanarak frekans yükseltilir ve hastalıkların şifalanmasında katkı sağlar. 

Subliminal Telkinli Frekans Meditasyonu; danışanın ihtiyacına göre hazırlanmaktadır. Bilinçaltının algılayacağı şekilde subliminal telkinler hazırlanır ve değişiminize yönelik frekanslarla birleştirilerek uzun süre kullanacağınız şekilde mp3 formatında size verilir.

90 Gün Bilinçaltı Dönüşüm Programı; bireysel olarak gerçekleştirilen bilinçaltı dönüşüm seanslarını içeren çok güçlü ve özel bir çalışmadır. Ücretsiz ön görüşme ardından Bülent Doğdu tarafından özel program hazırlanır. Program hazırlandıktan sonra 90 günlük çalışma başlar. Danışan ile her gün iletişimde kalarak hayatının dönüşümü gerçekleşmesi üzerine program yönetilir.

Bilinçaltı Sembolleriyle Aile Dizimi; Atalardan genetik olarak size aktarılan ve aile içindeki etkilerle hayatınızdaki sorunları bilinçaltı sembolleriyle aile dizimi seansları ile yenebilirsiniz.

Bireysel seanslarla ilgili detaylı bilgileri Ruhsal Farkındalık web sitesimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Telefon

0538 693 63 69

Mail

info@ruhsalfarkindalik.com

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.