Hayatını ve hayatları değiştirmek isteyenlerle “Dönüşüm Ekibi” altında bir yola çıktık. Bu yolda üç farklı ekibimiz bulunmaktadır. Ekiplerde uygulamalar ve yaş grupları farklı olacak şekilde organize edilmiştir. Katılmak istediğiniz grup veya gruplar için, ad soyad, telefon, doğum tarihi, mail, şehir ve kendinizi kısaca anlatarak sayfanın altındaki form üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

SaVa

Sağlık ve Varlık anlamında hayatını dönüştürmek isteyenlerin katıldığı ekiptir.

Hayatınızda sağlık ve/veya maddi olarak dönüşüm için gerçekleştirdiğimiz işimize dahil olabilirsiniz.

Çalışmalarımız ücretsiz kişisel ve ruhsal farkındalık eğitimlerimiz ile desteklenmektedir.

Hücre yenileyici, hammadesi Reishi mantarı olan ürünlerimizle birlikte bağışıklık sistemi güçlü, sağlıklı bir toplum olmasını amaçlamaktayız. Detaylı bilgi almak ve SaVa ekibimize katılmak için, ad soyad, telefon, doğum tarihi, mail, şehir bilgileriniz ve kendinizi çok kısaca anlatarak sayfanın altındaki form üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.


Ruhsal Farkındalık Gönüllüleri

Toplumun ruhsal olarak gelişmesi, sevgi, mutluluk oluşturmak, insanların daha iyi yaşamalarına ve hayatlarında farkındalık yaratmak için Dönüşüm Ekibi çatısı altında Ruhsal Farkındalık Gönüllüleri oluşmuştur.

Bölgelerde, şehirlerde çalışma gruplarımız ile birlikte sosyal sorumluluk projeleri oluşturup katkı olmamız gereken herkese ulaşmak amacımızdır.

Sen de Ruhsal Farkındalık Gönüllüleri içerisinde yer alabilir, fikirler üretebilir, sosyal sorumluluk projelerimize katılabilirsiniz.

Ruhsal Farkındalık Gönüllülerinde yer almak için, sayfanın altında bulunan formda ad soyad, telefon, doğum tarihi, mail, şehir bilgileriniz ile birlikte kendinizi kısaca tanıtıp, ruhsal farkındalık gönülleri ekibinde neler yapabileceğinizden ve topluma katkı olmak için fikirlerinizden bahsedip başvuruda bulunabilirsiniz.

Sadece kişisel gelişim üzerine eğitimler alıp değil, belki sosyal medya konusunda belki farklı alanlarda da katkı sağlayabilirsiniz. Önemli olan bu konuda istekli olmanızdır.


Genç Dönüşüm Kulübü

Genç Dönüşüm Kulübü; kişisel ve ruhsal farkındalık çalışmalarıyla birlikte bilinçaltı oyunları, eğlenceler, geziler, kamplar, söyleşiler, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir.

Kişisel ve Ruhsal Farkındalık oluşturmak isteyen 30 yaş altı gençler bu kulübe katılabilmektedir.

Genç Dönüşüm’de yer almak için, sayfanın altında bulunan form üzerinden ad soyad, telefon, doğum tarihi, mail, şehir bilgileriniz ve kendinizi kısaca tanıtıp, genç dönüşüm ekibinde neler yapabileceğinizden ve topluma katkı olmak için fikirlerinizden bahsedip başvuruda bulunabilirsiniz.