Dönüşüm Senin Elinde!

Bülent Doğdu;

Kendini değiştirmek, dönüştürmek ve insanlara katkı olmak için aldığı birçok eğitimle ve halen üzerinde geliştirmeye devam ettiği enerji çalışmalarını, insanların hayatlarını değiştirmeye yardımcı olmak için çalışmalar yürütmektedir.

Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Sessiz, sakin bir çocukluğunun yanında aslında en büyük eksikliği özgüvendi. 

İlkokuldan itibaren okulları derece ile bitirmesine rağmen, derslerde kendiliğinden hiçbir zaman söz alma cesareti olmayan bir çocukluk geçirdi. Özgüveni olan insanları gördükçe ilk hedefi özgüven kazanmak oldu. Bunun için birçok seminer ve eğitimlere katıldı, kişisel gelişim kitapları okudu ama en önemlisi bunları hayatında uygulamaya geçmesi oldu. 2010 ve 2011 yıllarında Eskişehir’in En’leri ve Kentin Işıkları ödül törenlerini düzenleyerek, bu etkinliklerde de özgüven adına çok büyük adımlar atmıştır.

Sonraki süreçlerde Tasavvuf ve Kuantum’a olan merakı ve sorgulamalarıyla bu alanlarda birçok eğitim almış ve araştırmalar yapmıştır. Hayatını daha iyi bir konuma getirmek için yaşam koçluğu, NLP, EFT, Access Bars, Thetahealing vb benzeri eğitimler almıştır. 2013 yılında dünyaya gelen kızı Ahsen’in yaşadığı böbrek rahatsızlığı ve sonrasında geçirdiği Serebral Palsi (Beyin Felci) ile beyin, bilinç, bilinçaltı üzerine çalışmalara başlamıştır. Süreç içerisinde mucize denilebilecek sonuçlar elde etmeye başladıktan sonra, hem kendine, hem kızına hem de topluma daha fazla katkı olabilmek adına çalışmalarını arttırmıştır. 

Çalışmalarını 2018 yılında Ruhsal Farkındalık adı altında topladı ve Ruhsal Farkındalık Akademisi altında 2020 yılından itibaren eğitmenler yetiştirme çalışmalarına başlamıştır.

Aldığı eğitimler ve çalışmalarla bilinçaltındaki sorunların değişimleri üzerine koçluk, seans ve terapiler gerçekleştirmektedir.

Dönüşüm Ekibi ile hayatını ve hayatları değiştirmek isteyen gönüllülerle birçok proje üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Eğitimine Sosyoloji Lisans ve Psikoloji üzerine gerçekleştirdiği yüksek lisans eğitimi ile devam etmektedir.